Chirurgia Ręki i Nadgarstka – Zabiegi chirurgiczne Warszawa

Chirurgia ręki i nadgarstka - Zabiegi chirurgiczne

Ręka każdego człowieka to niezwykle skomplikowany i złożony układ, którego dysfunkcje potrafią znacząco obniżyć jakość życia. Stosunkowo często narażone są one na różnego rodzaju urazy, takie jak złamania, uszkodzenia ścięgien, urazy nerwów czy infekcje ran. Niekiedy problemy dłoni i nadgarstka nie są wynikiem urazów, ale mają charakter wrodzony, zwyrodnieniowy czy zapalny. W wielu przypadkach, aby przywrócić naturalne funkcje ręki, na przykład dotykanie i chwytanie przedmiotów konieczne jest leczenie chirurgiczne.

 

Chirurgia ręki to nasza specjalność. Jest to dziedzina medyczna na pograniczu chirurgii naczyniowej, ortopedii oraz medycyny plastycznej, która wymaga różnorodnych umiejętności operacyjnych oraz dużej wiedzy dotyczącej diagnozowania schorzeń kończyny górnej. Chirurg ręki  powinien znać i stosować techniki artroskopowe, mikrochirurgiczne oraz uwzględniać aspekty kosmetyczne. Właśnie z takimi specjalistami masz do czynienia w poradni chorób i urazów ręki MasterHand w Warszawie.

 

Zapewniamy wszystkim klientom skuteczną diagnostykę oraz profesjonalne leczenie wszystkich patologii związanych z kończyną górną. Specjalizujemy się zarówno w leczeniu zachowawczym, jak i chirurgicznym. Im wcześniej zgłosisz się do nas ze swoim problemem, tym masz większe szanse na wczesny i pełny powrót do zdrowia. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą oraz kontaktu