O Nas

Co wyróżnia MasterHand?

Doświadczony zespół

Optymalne leczenie

Nowoczesne techniki

MasterHand. Jesteś w dobrych rękach.

MasterHand to specjaliści

Chirurg ręki i nadgarstka, lek. Paweł Nowicki Warszawa

PAWEŁ NOWICKI

chirurg ręki FESSH, specjalista ortopeda
ZNANY LEKARZ
profile-328x328px-magdalena-kolasinska

Magdalena Kolasińska

mgr fizjoterapii, terapeuta ręki
ZNANY LEKARZ

Panie Doktorze, Dziekuje za wszystko co Pan zrobil i robi dla mojej Mamy. Jest Pan wspanialym, wyjatkowym i utalentowanym czlowiekiem i specjalista.

– Joanna

Bardzo dziękuję Panu Doktorowi Pawłowi Nowickiemu, który w dniu 06.02.2013 roku
wykonał operację zespołu cieśni nadgarstka mojej obolałej ręki.Niewielkie cięcie-
operacja przeprowadzona w doskonały sposób, bólu się pozbyłem.Ale nie tylko profesjonalizm Pana Doktora zachwyca.Dziękuję za okazane ciepło. zrozumienie i szacunek okazywany pacjentowi.Wspaniały Człowiek! Polecam wszystkim cierpiącym.Otrzymają pomoc medyczną wsparcie i wiarę w człowieka.

– Aleksandra

Nawet nie zdawałem sobie sprawy jakie skutki dla całej dłoni może mieć replantacja palca i sześciotygodniowe noszenie gipsu. Pani Magdalena stanęła na wysokości zadania i przywróciła sprawność nieuszkodzonej części dłoni, a felerny palec rozruszała na tyle, na ile pozwoliły brak stawu i blizny.

– Grzegorz

Do Pani Magister Kolasińskiej trafiłam z bólem ręki nie dającym spać po nocach. Po 10 spotkaniach nie było po nim śladu. Szczegółowe wyjaśnienia, profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta, a przede wszystkim skuteczna i szybka terapia. Szczerze polecam Panią Magister, naprawia mnie regularnie, jako że ze względu na pracę regularnie się „psuję”. Wystarczy kilka wizyt a ręce są jak nowe. Doskonała specjalistka z ogromnym doświadczeniem.

– Weronika

Lekarz z powołania, którego cechuje ogromny profesjonalizm, empatia i kultura osobista na najwyższym poziomie. Pan dr kładzie ogromny nacisk na systematyczność ćwiczeń i pracy własnej pacjenta.
Na wizytę warto zabrać ze sobą płytę gdyż lekarz nie bazuje na opisach, a na zdjęciach.
Minęło już pół roku od operacji usunięcia chrzęstniaka i wszystko jest ok, ale ćwiczę codziennie Polecam w 100%.

– Patrycja

Doktor Paweł Nowicki uratował moją rękę!
Po roku od złamania (kości łudeczkowatej), pół roku w gipsie, dwóch operacjach zrobionych w Otwocku, moja ręka nie zginała się i co najgorsze bardzo bolała. Okazało się, że operacje zostały przeprowadzone nieprofesjonalnie, nie zauważono, że mam zerwane więzadła, kość tarła o inne kości nadgarstka co powodowało ból, blokadę ruchu i doprowadziło do powstania zwyrodnień. Doktor Nowicki bardzo szczegółowo przedstawił mi przypadek mojej ręki, opisał jak może ją naprawić, odpowiadał na każde nawet najgłupsze pytania. Od operacji minęło zaledwie 14 dni a ja już czuje ogromną zmianę. Ból powoli mija, zaczęłam rehabilitację, ręka robi się coraz sprawniejsza,odzyskuję wiarę w pełny powrót do sprawności.
Doktor Paweł Nowicki jest mistrzem w swojej dziedzinie w dodatku całkowitym pasjonatem! Miły, konkretny, cierpliwy. Polecam z czystym sumieniem.

– Ewa J

Polecam z całego serca wizytę u doktora Pawła Nowickiego. Trafiłam do Doktora z powodu ograniczenia ruchomości nadgarstka lewego, spowodowanego urazem podczas wypadku samochodowego, dodatkowo ze zmianami związanymi z RZS. Doktor przeprowadził operację wg Sauve-Kapandji (zastosował zmodyfikowaną jej wersję). Doktor od pierwszej wizyty z ogromną dokładnością analizował wyniki badań i przeprowadził szczegółowy wywiad, tak aby zastosować jak najlepszą metodę leczenia. W moim przypadku nie było to proste ze względu na ,,osłabione” kości związane z chorobą RZS. Mimo skomplikowanego przypadku doktor potrafił wyjaśnić w zrozumiały dla mnie sposób na czym leczenie będzie polegać i jakich efektów po operacji mogę się spodziewać. Doktora cechuje ogromny profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego pacjenta, zaangażowanie, a przy tym ogromna empatia. Zaufałam doktorowi w 100%. Przed operacją nie miałam praktycznie żadnych obaw. Operacja tak jak się spodziewałam została wykonana w sposób bardzo precyzyjny. Po kilkumiesięcznej rehabilitacji mój nadgarstek jest w bardzo dobrej ,,formie”. W najbliższym czasie czeka mnie operacja palca u Doktora Nowickiego do której z całą pewnością podejdę bez obaw i z pełnym zaufaniem.

– Ania

Moja 17 letnia córka w wyniku nieszczęśliwego upadku złamała kość wieoloboczną większą. Wieoodłamowe złamanie z przemieszczeniem zostało zagipsowane na sorze, po czterech tygodniach nikt nie chciał przyjąć córki na kontrolę (koronawirus). W całym nieszczęściu szczęśliwym zbiegiem okoliczności córka trafił do Doktora P. Nowickiego, który podjął się operacji ręki. Zrobił to w mistrzowski sposób (rozszczepił zrost, złożył kość ponownie, uzupełnił ubytki przeszczepiając fragment kości z łokcia). Świetny specjalista, działa indywidualnie, na miarę problemu, będąc przy tym spokojnym, uważnym i ciepłym człowiekiem. Polecamy Wszystkim mającym problemy z dłońmi. Kompetentny lekarz i cudowny człowiek. 

– Joanna i Dominika

Bardzo polecam wizytę u Pana Doktora. Miałem operacje złamanej lewej i prawej kości łódeczkowatej, w tym jedna z przeszczepem kości, ponieważ miałem martwicę kości. Pan Doktor doprowadził mnie do 99 % sprawności i teraz mogę normalnie ruszać nadgarstkiem.  

– Krzysztof B.

Doznałam urazu ręki (złamanie nasady kości promieniowej i łokciowej). Zostałam zoperowana w szpitalu w Grudziądzu. Szybko zaczęłam uczęszczać na rehabilitacje. Podczas jednej z wizyt fizjoterapeuta zauważył, że jest poważny problem z ręką. Zrobiłam tomografię komputerową i okazało się, iż ręka została nieanatomicznie zespolona (nadmieniam, iż korzystałam z opinii kilku lekarzy). W związku z zaistniałą sytuacją żadna rehabilitacja nie przynosiła efektów. Jeździłam po różnych klinikach. Dopiero w Warszawie, w renomowanej klinice, znalazłam doktora Pawła Nowickiego. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu udało się dokonać drugiej operacji i prawidłowo zespolić złamane kości. Lekarz okazał się osobą z wielką empatia. Dokładnie przeprowadził ze mną wywiad zanim podjął się wykonania operacji. W sposób bardzo szczegółowy odpowiedział na wszystkie zadane przez mnie pytania. Przywrócił mi sprawność w ręce za co jestem mu niezmiernie wdzięczna. Jednym słowem….doktor Paweł Nowicki jest właściwą osobą we właściwym miejscu. Wykazuje się ogromną wiedzą i doświadczeniem. Jest najlepszym lekarzem jakiego poznałam w życiu. Zatem, jeżeli masz jakikolwiek problem z ręką to się nie zastanawiaj, tylko szybko umów się na wizytę do doktora.

– Anna

[/vc_row]

Gabinet konsultacyjny

Gabinet konsultacyjny

Gabinet konsultacyjny i rehabilitacyjny

Rozwiń podgląd na mapie