O Nas

MasterHand – Chirurgia ręki i nadgarstka. Poradnia chorób i urazów

 

Leczymy złamania, urazy i choroby ręki, zapewniając profesjonalną opiekę pozabiegową i rehabilitacyjną. Przeprowadzamy również operacje ręki metodą artroskopową. W MasterHand wykonasz między innymi zabiegi: – Złamanie kości promieniowejZłamanie kości łódeczkowatejUszkodzenie chrząstki trójkątnejUszkodzenie więzadeł nadgarstkaNieprawidłowo wygojone złamanie kości promieniowejZaburzenia zrostu kości łódeczkowatejGanglion nadgarstkaZespół cieśni nadgarstkaPrzykurcz DupuytrenaZłamanie śródręcza, palców oraz pozostałych kości nadgarstka i ręki Kciuk narciarzaZapalenie ścięgien – choroba de Quervain i wiele innych… Posiadamy gabinety konsultacyjne w Warszawie i Kaliszu.

Chirurgia ręki i nadgarstka | Leczenie chorób oraz urazów | Artroskopia nadgarstka

Co wyróżnia MasterHand?

Doświadczony zespół

Optymalne leczenie

Nowoczesne techniki

MasterHand. Jesteś w dobrych rękach.

MasterHand to specjaliści

Chirurgia ręki MasterHand Warszawa

PAWEŁ NOWICKI

chirurg ręki FESSH, specjalista ortopeda

 

Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (1992), uzyskał I* specjalizacji w chirurgii ogólnej (1995) i II* specjalizacji w ortopedii i traumatologii narządu ruchu (2000).

Jako pierwszy chirurg ręki w Mazowieckim a trzeci w Polsce zdobył prestiżowy Europejski Dyplom z Chirurgii Ręki FESSH (2009).

Od kilkunastu lat zajmuje się artroskopowymi operacjami nadgarstka w schorzeniach i urazach chrząstki trójkątnej, więzadeł nadgarstka, ganglionach i wielu innych.

Jako zaproszony wykładowca szkoli lekarzy na kursach organizowanych w renomowanych ośrodkach treningowych Europy.

ZNANY LEKARZ
profile-328x328px-magdalena-kolasinska

Magdalena Kolasińska

mgr fizjoterapii, terapeuta ręki

 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie (2005r.) Magister fizjoterapii oraz wykładowca na warszawskiej AWF. Prowadzi zajęcia teoretyczne oraz praktyczne z zakresu Terapii Ręki w schorzeniach ortopedycznych i reumatoidalnych na wydziale Fizjoterapii.

Od 10 lat zajmuje się fizjoterapią głównie po zabiegach chirurgicznych rąk oraz w problemach przeciążeniowych. Wykonuje zabiegi oparte na terapii manualnej oraz tworzeniem ortez z materiałów termoplastycznych.

Swoje kwalifikacje podnosi regularnie uczestnicząc w zjazdach, kongresach i szkoleniach z zakres terapii ręki. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki oraz Polskiego Towarzystwa Terapii Ręki.

ZNANY LEKARZ

Zobacz jak pracujemy